INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW WYCIECZKI W BIESZCZADY

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Uczestnicy naszej dwudniowej wycieczki w Bieszczady w dniach 30–31 maja 2026 roku, uprzejmie informuję, że na prośbę uczestników autokar zatrzyma się również na osiedlu Falkowa — na przystanku przy Skansenie.

Osoby chcące wsiąść w tym miejscu proszone są o obecność na przystanku o godzinie 6:45.

❗️ Jednocześnie pragnę przekazać informacje dotyczące naszego pobytu w Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej. Wielu z Państwa pytało o udział we Mszy Świętej przed cudownym obrazem Matki Bożej Słuchającej.

W niedzielę 31 maja w parafii pacławskiej obchodzony będzie Dzień Rodziny. O godzinie 11:00 będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej, podczas której modlić się będziemy o dobro naszych rodzin. Po Eucharystii odbędzie się indywidualne błogosławieństwo rodzin, małżeństw oraz par.

Następnie w Sali Pielgrzyma będzie możliwość obejrzeć krótkie przedstawienie „Kopciuszek i przesyłka specjalna”, przygotowany przez teatr osób niepełnosprawnych i osób z autyzmem.

☕ Na skwerze przed Salą Pielgrzyma czekać będą również:• domowe grille,• ciasta,• kawa,• oraz liczne atrakcje dla najmłodszych i starszych uczestników.

O godzinie 13:30 planowany jest wspólny obiad, po którym udamy się w drogę powrotną.

Powrót do Nowego Sącza planowany jest w godzinach wieczornych — około 19:00–20:00.

Do zobaczenia na wspólnej wycieczce i życzę wszystkim pięknego, bezpiecznego oraz pełnego duchowych przeżyć wyjazdu.

Z wyrazami szacunku.
Przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa
Artur Czernecki

 

 

 

Wycieczka w Bieszczady

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Osiedla Falkowa!

Zakończyłem zapisy na naszą wycieczkę w dniach 30–31 maja do Bieszczad. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie oraz wspólną organizację tego wyjazdu.

Miło mi poinformować, że wszyscy chętni mieszkańcy osiedla Falkowa zostali zapisani i dla nikogo nie zabrakło miejsca. Pozostałe wolne miejsca zostały uzupełnione przez chętnych mieszkańców sąsiadujących osiedli.

W programie naszej wycieczki znajdzie się wiele pięknych i ciekawych miejsc, a w niedzielę o godz. 11.00, będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Pasławskiej.

Wyjazd w sobotę tj. 30.05.2026r., o godzinie 7:00 rano. Autokar będzie podstawiony około godziny 6:45.

Proszę o zabezpieczenie na pierwszy dzień suchego prowiantu, obiadokolacja planowana jest na ok. godz. 17.30

Do zobaczenia i życzę wszystkim udanej oraz bezpiecznej wycieczki!

Pozdrawiam serdecznie!
Przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa
Artur Czernecki