Festyn integracyjno – sportowy z okazji Dnia Dziecka na Falkowej za nami

Dzieci i rodzice wspólnie bawili się na pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowanym przez Zarząd Osiedla Falkowa w Nowym Sączu. Największymi atrakcjami, o które zadbał przewodniczący Zarządu Osiedla Artur Czernecki były zawody strzeleckie, a także możliwość poznania od środka radiowozów policji i straży miejskiej oraz wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej.

 Na placu nieopodal Ogrodów Działkowych Falkowa w Nowym Sączu każdy mógł sprawdzić się w roli snajpera, strażaka, policjanta z drogówki lub technika kryminalistyki albo inspektora Straży Miejskiej. To były tylko niektóre z wielu atrakcji przygotowanych na imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przez Zarząd Osiedla Falkowa w Nowym Sączu. 

Kto chciał mógł przeżyć przygodę jazdy po bezdrożach profesjonalnym quadem. Kto wolał doznania mniej ekstremalne miał szanse na malowanie twarzy przez mistrzów kraju w tej dziedzinie sztuki. Wygranie biegu w workach, konkursu rzutów piłką tenisową przez obręcz, rywalizacji w długodystansowym popisie ze skakanką, rutach lotkami do wirującej tarczy i udział w jeszcze wielu innych przyjemnościach. 

We wszystkich konkurencjach rywalizowały dzieci solo jak też w składzie drużyn rodzinnych czyli wspólnie z mamą, tatą, babcią, dziadkiem lub dorosłym rodzeństwem. 

Przewodnikiem przez prze wszystkie atrakcje był Artur Czernecki, przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa, a zarazem prezes Stowarzyszenia Beskidzkie Więzi. Zwycięzcom poszczególnych konkursów nagród nie musiał wręczać sam. Czynili to honorowi goście imprezy: wiceprezydent Nowego Sącza Wojciech Piech, prezes Sadeckich Wodociągów Janusz Adamek oraz Maria Olszowska – rzeczniczka prasowa starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka. 

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/nowy-sacz/a/wspolna-zabawa-dzieci-i-rodzicow-w-dzielnicy-falkowa-zdjecia-wideo,13232343/