Inni mówią, My działamy!

Na andrzejkowy kończący w tym roku nasze integracyjne wyjazdy po Polsce, zaprosiłem mieszkańców osiedla Falkowa, do wspólnej integracji na ponad planową wycieczkę w kierunku Bieszczad.
Na trasie zaplanowaliśmy pobyt w Dukli – miejscu związanym z Św. Janem, Klasztor oo. Bernardynów, dalej przejazd do miejscowości Solina, pobyt na największej zaporze wodnej w Polsce, przejazd kolejką gondolową nad zaporą wodną najnowocześniejszą kolejką w Polsce (należy dodać, że wybudowaną przez sądeckich przedsiębiorców).
W tym miejscu pragnę również podziękować Panu Tomaszowi Kościółkowi, za niespodziankę jaką było zaproszenie grupy na ciepły poczęstunek w hotelu Solina.
W drodze powrotnej wstąpiliśmy do klasztoru nazaretanek w Komańczy, miejsca internowania Prymasa Tysiąclecia Kardynała bł. Stefana Wyszyńskiego, gdzie w kaplicy podziękowaliśmy za błogosławieństwo i opiekę Bożą podczas naszych wojaży po Polsce.

W imieniu mieszkańców osiedla Falkowa oraz własnym, składam serdeczne podziękowania wspaniałemu przewodnikowi, a zarazem pilotowi naszych wypraw Panu Mariusz Borkowski. Bardzo dziękuję za sposób zorganizowania, i utrzymywania stałego kontaktu, dopięcie za każdym razem, wszystkiego na ostatni guzik oraz okazanie zrozumienia dla nieprzewidzianych sytuacji. Pańska wiedza, kompetencje i osobowość zaczarowały nas wszystkich i zapadną nam głęboko w pamięci .
Serdecznie dziękuję.

Podziękowania kierujemy również dla Pana kierowcy, pełnego taktu, cierpliwości i bardzo dużych umiejętności, który bezpiecznie i w miłej atmosferze dowiózł nas za każdym razem do domu.

Kończąc, dziękuje członkom stowarzyszenia Beskidzkie Więzi, za zaangażowanie się i pomoc w realizacji projektu pn.: Aktywni mieszkańcy Osiedla Falkowa” poznają się na nowo i zwiedzają Polskę w ramach BO Nowego Sącza.

Integracja mieszkańców Osiedla Falkowa w ramach realizacji projektu pn.: Aktywni mieszkańcy Osiedla Falkowa” poznają się na nowo i zwiedzają Polskę w ramach BO Nowego Sącza.

Galeria  poniżej klik zdjęcie

SolinaSolina