Wycieczka w Bieszczady

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Osiedla Falkowa!

Zakończyłem zapisy na naszą wycieczkę w dniach 30–31 maja do Bieszczad. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie oraz wspólną organizację tego wyjazdu.

Miło mi poinformować, że wszyscy chętni mieszkańcy osiedla Falkowa zostali zapisani i dla nikogo nie zabrakło miejsca. Pozostałe wolne miejsca zostały uzupełnione przez chętnych mieszkańców sąsiadujących osiedli.

W programie naszej wycieczki znajdzie się wiele pięknych i ciekawych miejsc, a w niedzielę o godz. 11.00, będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Pasławskiej.

Wyjazd w sobotę tj. 30.05.2026r., o godzinie 7:00 rano. Autokar będzie podstawiony około godziny 6:45.

Proszę o zabezpieczenie na pierwszy dzień suchego prowiantu, obiadokolacja planowana jest na ok. godz. 17.30

Do zobaczenia i życzę wszystkim udanej oraz bezpiecznej wycieczki!

Pozdrawiam serdecznie!
Przewodniczący Zarządu Osiedla Falkowa
Artur Czernecki